Murale - jakie wykonujemy?

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie, pozwala nam zapewnić Cię o nieograniczonych możliwościach tworzenia murali. Wykonujemy prace na każdej powierzchni – cegła, beton, tynk, metal – oraz w każdym rozmiarze – od ścian standardowych po malowidła na wieżowcach. Wciąż czekamy na zrealizowanie największego muralu na świecie!

Mural Reklamowy - jak wygląda?

Uważamy, że mural reklamowy musi być unikatowym dziełem! Powinien zawierać idee i treści reprezentujące markę inwestora i być czymś więcej, niż tylko namalowanym folderem reklamowym. Dlatego zawsze staramy się wczuć w branżę i klimat firmy, z którą współpracujemy. Chcemy odnaleźć wspólną wizję.

Mural artystyczny – jak wygląda?

Obraz wielkoformatowy na ścianie budynku to nowoczesna forma malarstwa, w której tematów jest niezliczona ilość. Wykonujemy portrety wielkoformatowe, pejzaże natury i miejskie, wszelkiego rodzaju wizje surrealistyczne, malarstwo iluzjonistyczne, w którym przestrzeń oszukuje widza oraz murale na obiektach dla dzieci gdzie tworzymy bajkowe światy. Ważne jest dla nas, aby widza przenieść w inny świat oraz wywołać emocje.

Jaką techniką wykonujemy murale?

Przez lata praktyki opracowaliśmy kilka technik, którymi wykonujemy murale. Korzystamy z farb i narzędzi najlepszych producentów, gdyż to nam daje pewność jakości naszej pracy na lata. Malujemy farbami akrylowymi firmy STO. Satynowa linia tego produktu o nazwie Dryonic lub Opticryl idealnie sprawdza się pod względem kolorystyki oraz technologii trwałości. Na każdą naszą realizację dajemy dwuletnią gwarancję.
Czytaj więcej Zwiń treść