Warsztaty

Zapewniamy Was, iż „Malować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi…” Z takim podejściem realizujemy warsztaty malarskie z dziećmi i młodzieżą, podczas których wspólnie tworzymy murale, graffiti, rysunki i obrazy. Wierzymy, że dzięki przekazywaniu naszego doświadczenia młodszym, rozwijamy się wszyscy. Warsztatowicze nabierając doświadczenia, realizują swoje wizje, a my dzięki ich świeżej energii pozostajemy wciąż młodzi 🙂

Dla kogo są warsztaty z malowania murali i graffiti?

W naszych warsztatach mogą wziąć udział dzieci, młodzież a nawet dorośli. Dla każdej grupy wiekowej dopasowujemy indywidualny przebieg całego wydarzenia. Zawsze dbamy o to, aby wspólne dzieło było przyjemne dla odbiorców i finalnie miało wysoką wartość artystyczną. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że wspólna praca twórcza jest cudownym czasem, w którym nasi podopieczni uwalniają kreatywną energię. Nabierają wprawę w posługiwaniu się narzędziami malarskimi, często odkrywają w sobie talent i pasję.

Gdzie malujemy?

Wspólne malarstwo możemy wykonać na wybranej ścianie, tak aby efekt warsztatów pozostał na dłużej, lub na specjalnie przygotowanych płytach. Prowadzimy zajęcia zarówno plenerowo, na przykład podczas jakiegoś wydarzenia, jak i stacjonarnie w szkole lub innej, dowolnej przestrzeni. Zakres działalności naszego zespołu artystycznego obejmuje tereny całej, pięknej Polski. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.
Czytaj więcej Zwiń treść